Intrebare

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

alinaraluca2000
Bucatar

Intrebare

Mesajde alinaraluca2000 » 10/09/2009 01:09

Poate ma lamureste cineva si pe mine privind o anumita problema de a mea. De cand am inceput sa postez si eu retete cu poze nu imi apare decat una la rc, si pot sa zic ca sunt postate deja de vreo luna-doua. Oare celelate retete unde sunt?
ImagineImagineImagine

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Re: Intrebare

Mesajde Leila » 10/09/2009 01:40

alinaraluca2000 scrie:Poate ma lamureste cineva si pe mine privind o anumita problema de a mea. De cand am inceput sa postez si eu retete cu poze nu imi apare decat una la rc, si pot sa zic ca sunt postate deja de vreo luna-doua. Oare celelate retete unde sunt?

:P sunt in asteptare :wink: au fost si baietii in vacanta , poate acu' ,odata cu venirea toamnei vor da si ei drumul la lungul sir de retete .... :x

:flower: :pup:

adry
Bucatar de elita

Re: Intrebare

Mesajde adry » 10/09/2009 04:34

alinaraluca2000 scrie:Poate ma lamureste cineva si pe mine privind o anumita problema de a mea. De cand am inceput sa postez si eu retete cu poze nu imi apare decat una la rc, si pot sa zic ca sunt postate deja de vreo luna-doua. Oare celelate retete unde sunt?

Alina, poti verifica!!!
Intra in "cartea de bucate" si apasa pe "adauga reteta ta" scris marunt cu rosu! Se deschide pagina unde tu poti propune daca vrei o reteta dar nu asta ne intereseaza acum!!
Imediat sub titlul scris mare cu litere ingrosate "Propune o reteta culinara" o sa gasesti "lista de asteptare cu propunerile de Retete Culinare" scris marunt, marunt cu rosu! Intra acolo si poti verifica daca esti pe lista!!!
Cum a zis si Leila, baietii au fost in vacanta asa ca trebuie sa avem putina rabdare!!!
Totul se rezolva!!!

admin
RC Admin
RC Admin

Mesajde admin » 10/09/2009 05:29

Nu mai sunt retete de aprobat de mai devreme de 25 august (am recuperat repede vacanta, totusi). Retetele pe care le pui tu sunt afisate fara poze in cartea de bucate? Sau nu sunt afisate deloc?

Oricum, daca vrei, trimite-mi macar un link (de pe forum) cu o reteta pe care ai propus-o si nu a fost aprobata. O sa incercam sa vedem ce se intampla. :) :peace:
:flower: :flower: :flower:

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”