La multi ani Nally!!!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 17/03/2007 02:50

Mona, Crista, Simona, Lili, Cara, Albinuzza, Beius, Nicoleta, Iuli, Stella, Maria, Ioana, Thalida, MIHHA, Bertha, Roxanelu, Adi, Andrei va multumesc din suflet pentru urari! :hug: :pup: :hug:

Abia acum am putut intra pe forum si nu va inchipuiti cata emotie si bucurie mi-au facut urarile si florile primite din partea voastra! :love:

Ieri a fost o zi cu munca, iesit in parc cu piticul si iubitul meu... a fost de vis iesirea cu ei doi :love: , flori primite si tort cumparat :D - tot din partea baietilor... si musafiri seara! A fost foarte frumos :love: !

Inca o data va multumesc din suflet ca v-ati gandit la mine :hug: :pup: Adinusha pupilai :pup:
Andreiu :hug: un semn de viata si din partea ta! :party:
Cara .. in ''grasii mici'' l-a inclus si pe Octav desi eu ii zic Ursu :P ... bb 2 pe la sfarsitul anului acesta vom vorbi cu barza sa isi faca un traseu si pe la noi in 2008 :wink:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

stela
Incepator

Mesajde stela » 21/03/2007 08:30

lLA MULTI ANI NALLY,UITE EU ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME SI SA FII FERICITA ALATURI DE FAMILIE.
STELA

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”