Un pseudo-Spam placut

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

andrei
Moderator

Mesajde andrei » 15/02/2007 01:56

Scuze ca am disparut atata vreme insa am o perioada mai ocupata. O sa treaca si asta ...
textul e asemanator dintr-un punct de vedere cu " Monalisa ". Fiecare gaseste altceva in el si de aceea va ramane vesnic. Dragoste, prietenie , omenie etc, fiecare se autodescopera in el ... si multe alte motive au adus o pacoste " Spam-ul " la rang de arta :)
Ca de obicei , un subiect tip Cara ... la care am sa raspund intotdeauna cu drag si atentie mai ales sa nu-mi iau replici peste ochi :P =D>

Alexandrescu Dragos
Incepator

Mesajde Alexandrescu Dragos » 15/02/2007 11:16

si uite unde am ajuns de la supa mea de galuste :lol: vrand sa ii fac pe plac unei fete.sincer am avut cateva pb si in plus omul care a fost ca un model pentru mine(bunicu')este pe moarte.sincer sa fiu barbatii fac comotii din cauza faptului ca nu plang si se incarca negativ in timp.e,asta am incercat sa fac de multa vreme si uitati ca am reusit sa ma descarc atunci cand am citit poezia.multumesc persoanei careia i-am facut supa in mod indiresct :lol: si voua tuturor :)
NICOLAE

Înapoi la “Zona libera”