Scrisoare catre toti R C

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

danielcozma391
Incepator

Scrisoare catre toti R C

Mesajde danielcozma391 » 03/04/2013 02:31

Incep aceasta epistola prin a cere de la bun inceput mii de scuze intregii comunitati,fata de care am gresit cu voie sau fara voie.Novice ori nenovice din varii motive,nu am un motiv de bucuriede la popasul facut pe aceasta pagina.
Sant multe semne de intrebare ,intrebari fara raspuns,situatii incerte care adunate dau un tot unitar.
Acesttot unitar este de fapt si de drept oglinda vietii de zi cu zi din lumea reala.Aceiasi vacsuiala cu alte alifii.In diaton cu tonul muzicii .
,,SE VREA O COMUNITATE CARE SA RESPECTE TRADITIILE CULINARE ROMANESTI''
Sa facut tot ce se poate pentru a ocoli acest fapt si asta se poate dovedi din totul unitar.
Raman sa apreciez totusi bunavointa unora si nechibzuinta altora,faptul ca unii au si altii nu au drept.
Intotdeauna exista un DAR ce da celui umil HARUL de care are nevoie.
Pentru o perioada de timp ma voi retrage spre a cugeta la asta viata anosta .iar cand v oi reveni poate v oi privi cu alti ochi aceasta alambicatura de fapte si idei.
Ma plec in fata domniilor dumneavoastra ,cu stima si respect ,pentru timpul care mi l ati acordat.
LA BUNA REVEDERE
danielcozma391

Înapoi la “Zona libera”