Salata greceasca de varza alba

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

alinaraluca2000
Bucatar

Mesajde alinaraluca2000 » 18/06/2010 09:59

aquarius scrie:Comentariul este foarte sincer si din toata inima.Se stie faptul ca esti una din cele mai iscusite culinarese(nu vreau sa supar pe nimeni,mai sunt si altele) :love: :hug:

Dupa parerea mea nu cred ca superi pe nimeni, sunt sigura ca la toate fetele le este la fel de draga Lucica si toate o apreciaza pentru toata harnicia si retele apetisante pe care le publica. Apropo, eu am facut o gramada de retete publicate de Lucica (pe asta nu am facut-o) dar cea mai tare dupa parerea mea este Ying-Yang cu care am dat-o gata pe soacramea cu gustul si aspectul acestui preparat.
ImagineImagineImagine

lucia_bp
campion la gatit
campion  la gatit

Mesajde lucia_bp » 19/06/2010 05:52

alinaraluca2000 scrie:
aquarius scrie:Comentariul este foarte sincer si din toata inima.Se stie faptul ca esti una din cele mai iscusite culinarese(nu vreau sa supar pe nimeni,mai sunt si altele) :love: :hug:

Dupa parerea mea nu cred ca superi pe nimeni, sunt sigura ca la toate fetele le este la fel de draga Lucica si toate o apreciaza pentru toata harnicia si retele apetisante pe care le publica. Apropo, eu am facut o gramada de retete publicate de Lucica (pe asta nu am facut-o) dar cea mai tare dupa parerea mea este Ying-Yang cu care am dat-o gata pe soacramea cu gustul si aspectul acestui preparat.

Nu cred ca merit chiar toate laudele :blushing: :blushing: :blushing:
Ma straduiesc si eu cat pot- unele lucruri imi ies, altele mai putin.
De la toate am avut cate ceva de invatat si pentru acesta VA MULTUMESC !!!
:hug: :hug: :hug: :flower: :flower: :flower:
"Un gram de practica valoreaza cat o tona de teorie.
Iar un graunte de imaginatie face mai mult decat un car de practica"
-Legea lui Bookev-

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”