Recomandare retete usoare

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

audy
Incepator

Recomandare retete usoare

Mesajde audy » 27/05/2013 12:10

Buna ziua, ma intitulez Claudiu si as dori daca se poate sa imi recomandati cateva retete usoare pentru mancaruri de baza. M-am mutat de curand singur si obijnuit cu mancarea mamei nu-mi este tocmai bine acum :)) . Experienta mea in domeniu cuprinde cartofi prajiti, oua ochiuri si piure de cartofi. Legat de "mofturile" pe care le am legate de mancare, as enumera ardeiul gras fiert pe care nu-l suport deloc, plus alte legume tot fierte precum ceapa, morcov, rosii care in cantitati mici sunt acceptabile.

Va multumesc anticipat pentru sfaturile pe care mi le veti da si ma bazez pe asta :P

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 27/05/2013 12:23

Daca intri pe FORUM si te duci la setiunea " USOR DE GATIT" si mai cauti si la sectiunea de "RETETE PREFERATE" plus la cea de "SANATATE- DIETE SI REGIMURI ALIMENTARE" ai sa gesesti pagini intregi de retete usor de preparat, rapide si bune. Acuma se poate sa nu le ai " la suflet" pe toate din cauza ingredienteleor folosite dar sant sigura ca ai sa gasesti multe pe gustul si poftele tale....bine ai venit la noi in comunitate :flower: :flower: :flower:

Înapoi la “Zona libera”