Pt. Adi.

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

StellaAlpina
Incepator

Pt. Adi.

Mesajde StellaAlpina » 29/06/2007 11:03

Te rog frumos sa scoti toate pozele din discutiile deschise de mine...(eventual sterge discutiile deschise de mine...)

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 29/06/2007 01:30

Nu cred ca am avut placereasa ne intersectam pana acum asa ca nu vreau sa mi-o iei in nume rau dar...
In primul rand nu cred ca e frumos sa-ti stergi mesajele..mesajele tale au generat raspunsuri si stergandu-le pe ale tale ramane un topic ciuntit din care un vizitator nou nu mai intelege nimic,daca te-ai simtit atat de lezata poti foarte bine de acum incolo sa nu mai postezi.
Daca intr-adevar vrei sa-ti stergi mesajele nu cred ca adi,sau oricare dintre moderatori ar trebui sa stea si sa-ti caute toate mesajele si sa ti le stearga.Lucrul asta poti sa-l faci si singura,ai un buton prin care iti cauti mesajele proprii si te apuci frumos de sters.
Eu de ex,ca moderator tocmai am impartiti acum cateva zile retele ilustrate in mancaruri si dulciuri si,crede-ma,e destul de obositor sa iei fiecare subiect,daca mai are vreun nume indecis sa-l mai parcurgi ca sa vezi sigur daca e vorba de ceva dulce sau nu, apoi sa-l muti acolo unde este locul si nu vreau sa fiu rautacioasa dar de ce mi-as rupe din timpul liber sa ti le sterg pe ale tale?
Sper totusi sa te razgandesti si sa nu le stergi pt ca unele poze chiar mi-au placut si sunt sursa de inspiratie :flower:

StellaAlpina
Incepator

Mesajde StellaAlpina » 29/06/2007 06:13

adinush scrie:Nu cred ca am avut placereasa ne intersectam pana acum asa ca nu vreau sa mi-o iei in nume rau dar...
In primul rand nu cred ca e frumos sa-ti stergi mesajele..mesajele tale au generat raspunsuri si stergandu-le pe ale tale ramane un topic ciuntit din care un vizitator nou nu mai intelege nimic,daca te-ai simtit atat de lezata poti foarte bine de acum incolo sa nu mai postezi.
Daca intr-adevar vrei sa-ti stergi mesajele nu cred ca adi,sau oricare dintre moderatori ar trebui sa stea si sa-ti caute toate mesajele si sa ti le stearga.Lucrul asta poti sa-l faci si singura,ai un buton prin care iti cauti mesajele proprii si te apuci frumos de sters.
Eu de ex,ca moderator tocmai am impartiti acum cateva zile retele ilustrate in mancaruri si dulciuri si,crede-ma,e destul de obositor sa iei fiecare subiect,daca mai are vreun nume indecis sa-l mai parcurgi ca sa vezi sigur daca e vorba de ceva dulce sau nu, apoi sa-l muti acolo unde este locul si nu vreau sa fiu rautacioasa dar de ce mi-as rupe din timpul liber sa ti le sterg pe ale tale?
Sper totusi sa te razgandesti si sa nu le stergi pt ca unele poze chiar mi-au placut si sunt sursa de inspiratie :flower:

Nicidecum nu ti-o voi lua in nume de rau...
1.Frumos n-o fi ca eu sa-mi sterg mesajele...sa nu las vorbele altora in aer...DAR atata timp cat eu ma retrag DEFINITIV din forumu' asta dupa ce lamuresc cateva chestii...NU vad corect ca sa apara poze cu mine...am pus si poze de la nunta...am pus si poze din viata de zi cu zi etc....ALTII doar intra si acuza de rautate...Ei bine, nu mi se pare corect...intai treci si te prezinti si apoi faci altele prin forum...nu de la mesjul 2 vorbesti de rautate si de la al 3 lea zici ca te duci pe google...Ei si???

2.Stai linistita...le-am sters deja...nu l-am mai pus pe Adi la treaba...
De ce ti-ai rupe din timpul liber, nu stiu.....dar TE INTREB: de ce mi-as rupe eu din timpul meu sa stau sa pun poze pe forumu' altuia???Ca pana la urma...NOI astia care "ne pierdem" timpul nostru LIBER...completam acest site...stiu ca nu ne obliga nimeni...dar nu e tocmai cea mai potrivita afirmatie in calitate de moderator...parerea mea...

3...pacat ca nu ne-am intersectat...mi-ar fi placut sa ne intersectam TU in postura de MODERATOR(daca afirmi ca asta esti pe site)...la momentul potrivit...cand a "degenerat" discutia...adica sa se modereze intr-un fel...

........raspunsul altor responsabili ai forumului a fost..."ce sa facem daca e doar un polonic"...eu ziceam una si ei intelegeau ca io ma "oftic" ca nu castig polonicul...asa ca...

SUCCES IN CONTINUARE!

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 29/06/2007 10:41

O lungim deja prea mult - Stella te rog nu mai jigni pe nimeni - poti sa iti stergi mesajele - si pe urma sa ma anunti cand consideri ca ai terminat de tot cu forumul.

black_sweet_crush
Bucatar

Mesajde black_sweet_crush » 30/06/2007 03:35

STELLA,nu stiu daca mai esti pe-aici ca sa citesti,dar intr-un fel ai dreptate...nu vreau sa se supere careva pe mine,da a spus niste lucruri oarecum adevarate,nu trebuie sa va suparati pe ea,a fost sincera si a spus ce nu i-a convenit...pacat ca nu mai intri ca ai postat numai poze si retete faine...numai bine.. :flower:

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”