mai ushor cu 4 kg dupa 4 zile

Ai constatat ca greutatea ta a scapat din frau? Sau tocmai ai obtinut greutatea visata in urma unei cure de slabire eficiente? Aici poti posta cum ai reusit sa slabesti sau poti citi cum ai putea sa slabesti cat mai sanatos si eficient.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

nnice26pink
Incepator

Re: cura de slabire

Mesajde nnice26pink » 24/08/2007 03:42

[quote="Vannesa"]mi-a spus cineva de o ...la inceput am luat-o ca pe o gluma dar chiar functioneaza :D intradevar ai putina grija la ceea ce mananci dar nu este greu deloc..si nici nu pui kg la loc
deci....in prima zi ei pe stomacul gol dimineata un bob de grau crud(din cel pentru coliva),a 2-a zi 2 ,a 3-a zi 3 si tot asa pana ajungi la 31 de boabe pe zi...apoi incepi descrescator....de la 31 la 1 bob pe zi
trebuie totusi s tin un pic de regim si in rest dar nu drastic..nu abuzezi de paste fainoase si dulciri...
astea fiind zise va urez bafta mut...si....nu aveti ce pierde :)
la mine a dat rezultat in genere de la 2-4 kg pe saptamana
multumesc ;)[/quote

Buna as vrea sa stiu si eu cat ai slabit cu aceasta cura si cam ce ai mancat?
Eu ma chinui de cateva luni sa dau jos cateva kg bune dar nu reusesc si acum incerc de toate.Muyltumesc :hug:
Fişiere ataşate
DSC01357.JPG
DSC01357.JPG (77.88 KiB) Vizualizat de 3650 ori

Înapoi la “Cure de slabire”