mai am putin si o iau pe cimpii

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

mai am putin si o iau pe cimpii

Mesajde crista » 21/03/2007 06:04

incerc de peste jumatate de ora sa scriu reteta de tort ... cum incerc sa trimit mesajul imi apare
Impossibile visualizzare la pagina
Impossibile visualizzare la pagina desiderata. Si è verificato un problema.

--------------------------------------------------------------------------------

Provare a eseguire le operazioni seguenti:

Aprire la pagina iniziale www.reteteculinare.ro, quindi cercare i collegamenti alle informazioni desiderate.
Scegliere il pulsante Aggiorna o riprovare in un secondo momento.

Fare clic sul pulsante Cerca per ricercare informazioni su Internet.
È anche possibile visualizzare un elenco di siti correlati.

HTTP 500 - Errore interno del server
Internet Explorer

si ma scoate afara din forum ...

linkul de sus e http://www.reteteculinare.ro/forum/posting.php

am scris reteta din bucatele acum vreau sa atasez pozele si la fel ... aceeasi nebunie ...

face asa de mult dar nu m-a deranjat ca ma scotea afara si apoi nu mai vedeam ultimele discutii .. imi spunea mereu ca nu sunt discutii noi.. sigur nu erau dc pe mine ma aruncase afara de 1 secunda si acum se subintelegea ca e alta intrare :badday: :badday:

o sa incerc sa pun fiecare poza in alt mesaj ... dar snt curioasa mai pateste careva ca mine sau sunt unica :lol: ....

gata m-am descarcat asa ca trec iar la tort 8)

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 21/03/2007 06:23

Si eu!!! :? Nu apuc sa dau pe o adresa din forum ca ma da afara... cred ca lucreaza baietii la site ! Poate cine stie... ne arata noua fata pe care a tot promis-o Adi! :clipocit:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 21/03/2007 06:26

dupa ce am trimis mesajul am vazut ca e in italiana =)) scuzeee .. dar mie numai mesaje in limba lui Dante imi da .. e un calculator tare cult :P

S-ar putea sa fie cum zici Nally ... ce bine ... ( mai ales ce bine ca nu sunt singura .. stii cum e "sa moara si capra vecinului" =)) )

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 21/03/2007 06:37

chestia e mai veche ...am patit-o si eu de cateva ori,mai ales cand postez o reteta noua...gogosile le-am scris de 2 ori ca prima data le-am pierdut!
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 22/03/2007 11:27

Din pacate avem niste probleme cu serverul unde tinem site-ul acuma - Incercam sa venim cu alta varianta de hosting dar deocamdata suntem restrictionati la asta. Im cer scuze pentru perioadele in care apar probleme de genul asta :(

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 22/03/2007 11:30

Angelique nu fa pb din orice si eu am incercat cu kis kurtos de 4 ori pana am reusit =)) =)) =)) =)) =))

:pup: :flower: :flower:

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 24/03/2007 05:10

leila-pai eu a doua oara am facut copy &paste ca sa nu ma pacaleasca inca odata...
ADI-azi e o zi groaznica nu reusesc sa intru,de abia reusesc sa raspund (dupa ce probez de n.ori)nu reusesc sa vizualizez imi zice mereu ca e temporar inactiv sica se revin
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

admin
RC Admin
RC Admin

Mesajde admin » 25/03/2007 01:31

Cautam solutii sa mutam pe alt server - din pacate asta va insemna vreo 3 zile in care nu se va putea posta. Au venit problemele astea cand nu se putea mai rau :(

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 25/03/2007 04:34

Am inceput deja mutarea pe un nou server cu locatie in Romania - Probabil in urmatoarele 3 zile vor aparea probleme - partea buna e ca mutarea va coincide si cu lansarea noii versiuni.

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”