De ce nu postati mai multe retete video

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

fly2me
Incepator

De ce nu postati mai multe retete video

Mesajde fly2me » 25/05/2009 03:37

De ce nu incercati ceva nou , adik nu nou ceva mult mai bun si anume sa postati din ce in ce mai multe retete video ar fi mult mai ushor iar munca dumneavostra domnelor si domnishoarelor ar fi mult mai mult inteleasa si apreciata sunt sigur de asta . Sunt f tanar , dar sunt f f pasionat de bucatarie si chiar am cateva retete grozave doar ca nu prea stiu eu sa le postez adik am incercat dar nau aparut si :( sunt un pic dezamagit . In rest nush ce sa mai zic , asta am vrut sa zic in mare mai multe retete video chiar ar prinde bine site'ului si nu numai noua in primul rand celor ce incercam si reproducem ceea ce voi postati . Va multumesc
baiat cu benzina caut fata cu mashina

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 25/05/2009 10:01

dupa cum ai vazut avem o sectiune video ... in care se posteaza din cand in cand filmulete legate de bucatarie trimise de membrii comunitatii ...

pe de alta parte e destul de greu sa filmezi o reteta - ai nevoie de aparat, de cineva care sa filmeze - de asemenea dimensiunile mari ale filmuletelor fac destul de greoaie transmiterea lor catre noi . ...

privind retetele propuse spre aprobare ele sunt verificate in ordinea propunerii ... in masura in care reusim si noi (min 25 pe saptamana) ... deci vor fi si ale tale aprobate ;)
Imagine

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”