Dak aveti putina ambitie si vreti sfaturi...va pot ajuta!!

Ai constatat ca greutatea ta a scapat din frau? Sau tocmai ai obtinut greutatea visata in urma unei cure de slabire eficiente? Aici poti posta cum ai reusit sa slabesti sau poti citi cum ai putea sa slabesti cat mai sanatos si eficient.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Simonika
Incepator

Dak aveti putina ambitie si vreti sfaturi...va pot ajuta!!

Mesajde Simonika » 13/01/2007 02:53

Pai pt inceput ...trebuie sa va spun ceva despre ...mine ....am invatzat ..in acesti ani .pe care ii am ...16 ...;)...k dak itzi doresti cu adev ceva ..o potzi avea ..numai dak ai ambitzie .....poate va e imposibil sa credetzi da am tzinut si eu ..o cura de slabit .....pt k eram disperata ....(dragostea asta):))..si ..am mi-am zis ..k un lucru ar fi sa slabesc ..k sunt un pic plinutza ...pt inaltzimea mea ...1.68-57 de kg >:D<....intradevar ..am tzinut doar 6 zile ...cura de slabit mayo de pe acest site ...dar era un pic dif ...nu imi spunea gramajul ..imi zicea sa mananc cat vreau ..iar in loc de cod ..era peste fiert ...si in loc de miel ...vita sau pui ...nu mai tzin minte exact...:D...cert este k ...in 6 zile am reusit sa slabesc 4 kg ...sunt curioasa ..daka ..in 1 zile pot sa slabesc 9 kg ...iar eu daka fac baschet ..poate slabesc si mai moolt...:Dva recomand cura de slabit desi e cam greu de tzinut ....TOT CE NU TRE' sa faci e sa nu te gandesti ..la dulcuri ....le potzi inlocui cu fructe ...!!!sunt chiar fff bune :*
Succes la dat kg jos...:D

Micutzu
Incepator

buna

Mesajde Micutzu » 09/02/2007 08:00

sincer sunt si eu un pic in situatia ta numai ca la mine e un pic cam grav am 18 ani 1.87 si cam 120 130 de kilograme de fete sincer nu ma pot plange ca am fost cu multe iar la toate le placea ca sunt cum ziceau ele ''pufos'' ma rog am dat peste asa zisa iubirea vietii mele care nu mia spuso in fata slabeste mia zis ca ar fi bine pt sanatatea mea cred ca am nevoie de o cura buna si de niste sfaturi :P poate ti se pare cam ciudat but in ultim cuvant ca de incheiere PLEASEE HELPPP MEEEEEEE

Înapoi la “Cure de slabire”