Cura slabire

Ai constatat ca greutatea ta a scapat din frau? Sau tocmai ai obtinut greutatea visata in urma unei cure de slabire eficiente? Aici poti posta cum ai reusit sa slabesti sau poti citi cum ai putea sa slabesti cat mai sanatos si eficient.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

mogos mioara
Incepator

Cura slabire

Mesajde mogos mioara » 19/11/2007 01:34

Vreau sa slabesc dar nu am vointa ce i defacut in acest caz?Ajutati ma si pe mine.Idee e ca ma ingras fff repede si de obicei apuc sa mananc numai seara k la munca nu prea mananc. HHEEELP ME! :badday: :badday: :? :?
mogos

stefy
Bucatar

Re: cura slabire

Mesajde stefy » 10/02/2008 04:25

mogos mioara scrie:Vreau sa slabesc dar nu am vointa ce i defacut in acest caz?Ajutati ma si pe mine.Idee e ca ma ingras fff repede si de obicei apuc sa mananc numai seara k la munca nu prea mananc.HHEEELP ME! :badday: :badday: :? :?

Pai cred ca ai nevoie in primul rand de foarte,foarte mare vointa si dupa aia la munca!!!!incerca si fati curaj ca nu e asa de greu si eu am cautat vointa si am avut ambitie.
bafta!
[img]http://
"Nu merita sa plangi pentru nimeni,iar cei care merita nu te vor face sa plangi"

asa
Incepator

Re: Cura slabire

Mesajde asa » 01/11/2008 06:03

mogos mioara scrie:Vreau sa slabesc dar nu am vointa ce i defacut in acest caz?Ajutati ma si pe mine.Idee e ca ma ingras fff repede si de obicei apuc sa mananc numai seara k la munca nu prea mananc. HHEEELP ME! :badday: :badday: :? :?
felicia-asa

Înapoi la “Cure de slabire”