Cum am putea sa stim ca suntem online mai multe persoane?

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

roxy14
Bucatar

Cum am putea sa stim ca suntem online mai multe persoane?

Mesajde roxy14 » 10/10/2009 12:38

De multe ori ...ori urc retete ori le las comentarii celor mai bune si apetisante retete ...iar cateodata nu ramen surprinsi sde ca aceea persoana iti raspunde imediat la comentariul lasat sau ...in timp ce urci o reteta si inca nu ai urcat pozele iti sppune intr_un mesaj ca vrea sa vada si pozele...adica niciodata nu stim ca ar mai fi cineva in acelasi timp cu tine.... intotdeauna e surprinzator.....iar daca am vedea intr_un fel sau altul pers care sunt online am putea cu siguranta sa impartasim mai multe cunostinte
CE PARERE AVETI???
Valentina

alinaraluca2000
Bucatar

Mesajde alinaraluca2000 » 10/10/2009 01:52

eu dau click sus unde scrie "forum" iar apoi te duci pana in josul paginii si acolo iti apar cei care sunt on-line si multe alte date in legatura cu aceasta problema
ImagineImagineImagine

roxy14
Bucatar

Mesajde roxy14 » 10/10/2009 02:50

alinaraluca2000 scrie:eu dau click sus unde scrie "forum" iar apoi te duci pana in josul paginii si acolo iti apar cei care sunt on-line si multe alte date in legatura cu aceasta problema

Ms frumos alina raluca...
nu stiam despre aceste informatii date in forum...
:flower:

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”