Cine mai are probleme de vizualizare a siteului RC?

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Cine mai are probleme de vizualizare a siteului RC?

Mesajde nicoleta64 » 22/09/2007 11:50

In ultima saptamana am tot avut probleme sa intru pe RC,dimineata mergea...la pranz cate o ora era offline...dupa-masa mergea...si uite asa. De exemplu,tot in saptamana asta, o zi intrega a fost imposibil sa intru. Bineinteles ,nu intram din 5 minute in 5 minute dar cred ca de vreo zece ori am tot incercat sa intru,la ore diferite...si degeaba. Tin sa precizez ca nu am probleme eu de net, pot intra peste tot. Sa nu mai vorbim de mesaje,am facut exact cum a spus Adi si nimic. De exemplu, astazi am oprit urmarirea unui subiect...apoi am activat-o si degeaba. Tin sa precizez ca nici la spam nu primesc nimic. As dori sa stiu, daca mai este si altcineva care au aceste probleme? In aceasi situatie este si Mona SP... mi-a spus ca astazi nu a putut intra toata ziua pe RC...in schimb pe alte site a putut. Se pare ca s-au terminat problemele cu schimbarea serverului , dar la mine nu mai functioneaza bine, asa cum functiona pana la 30 august.

Gabriella
Bucatar in devenire

Mesajde Gabriella » 23/09/2007 09:29

subscriu "reclamatiei" nici la mine in ultima vreme nu a mai functionat ca inainte :( de foarte multe ori imi da eroare iar atunci cand in sfarsit reusesc sa ma conectez sunt "delogata" :(

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 23/09/2007 11:35

Serverul nu a mai fost cazut perioada asta - adica de cel putin o saptamana - in schimb se pare ca sunt probleme legate de localizarea Ip-ului site-ului pentru anumite retele - si Mona a avut problema asta (parca o rezolvase dar nu sunt sigur)

Vom mai face o serie de verificari poate reusim sa ii dam de capat :(

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”