Caut Aparat pentru Gaufre

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

roxi_iri
Incepator

Caut Aparat pentru Gaufre

Mesajde roxi_iri » 19/03/2008 01:40

VA ROG SA MA AJUTATI .UNDE GASESC APARAT PENTRU GAUFRE
SUNT DIN PLOIESTI SI NU GASESC

MULTUMESC !

ablodde
Incepator

Mesajde ablodde » 19/03/2008 02:50

Buna Roxi_iri,
Daca nu gasesti in magazinele din orasul tau, eu as incerca pe internet (eu cumpar o groaza de chestii pe internet de la haine pana la mobila), bineinteles pe un site securizat.
In Romania nu cunosc foarte bine comertul online, dar daca vrei poti sa comanzi pe un site strain care iti va livra marfa in Romania (insa o sa ai de platit taxe suplimentare). Eu comand des pe site-ul www.laredoute.fr
Spor la cumparaturi :D

melianda
Bucatar de elita

Mesajde melianda » 19/03/2008 07:59

ablodde scrie:Buna Roxi_iri,
Daca nu gasesti in magazinele din orasul tau, eu as incerca pe internet (eu cumpar o groaza de chestii pe internet de la haine pana la mobila), bineinteles pe un site securizat.
In Romania nu cunosc foarte bine comertul online, dar daca vrei poti sa comanzi pe un site strain care iti va livra marfa in Romania (insa o sa ai de platit taxe suplimentare). Eu comand des pe site-ul www.laredoute.fr

stii cumva daca livreaza si in Romania?
si ce taxe au?

ablodde
Incepator

Pentru Melinda

Mesajde ablodde » 20/03/2008 10:57

Am tradus din conditiile lor de livrare. Sper sa va ajute.

LES SITES WEB LA REDOUTE A TRAVERS LE MONDE

Puteti comanda si pe urmatoarele site-uri :
www.redoute.co.at www.redoute.be www.laredoute.se
www.laredoute.es www.la-redoute.pt www.redoute.ch
www.redoute.co.uk www.us.redoute.com

Daca locuiti intr-o zona in care La Redoute nu are site :
- Beneficiati de o detaxare de 16.39 % calculata din TOTALUL marfii facturate.
Oricare ar fi zona geografica, suma taxelor de expediere este de 5 € + taxe suplimentare: pt UE 5% din marfa facturata.

ablodde
Incepator

Mesajde ablodde » 20/03/2008 11:09

Tocmai am incercat sa comand ceva pt mama mea in Romania si nu am avut nici o problema: se livreaza, iar taxele nici nu sunt asa de mari ( pt o masina de facut paine as avea de paltit 7.50 € pt taxele de expediere)

ymicu
Incepator

aparat gaufre

Mesajde ymicu » 15/06/2009 01:05

Salut , daca mai esti interesat/a ,vand masina de facut gaufre, noua , la cutie , fabr Franta , manual fol ro +fr , incalzire rapida , termostat reglabil 0-300"C,
tava pentru colectarea resturilor , usor de folosit si curatat , produsul se obtine rapid , in 2,5 minute.
Gustarea ideala la orice ora din zi, asortate cu zahar pudra, gem, ciocolata, cu fructe, crema constituie un veritabil
desert. Le puteti prepara folosind aluat inghetat, gaufre deja pregatite si congelate sau
le puteti face chiar dumneavoastra folosind diverse retete.
1050 ron !!!pret la jumatate fata de pretul pietii!!! 0788696577

roncasie
Incepator

Mesajde roncasie » 01/06/2015 10:42

ablodde scrie:Buna Roxi_iri,

Știi cât de mult vin din China de discuții DHL nevoie?

Înapoi la “Zona libera”