Cafeneaua RC (9)

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

albinuzza
Bucatar

:)

Mesajde albinuzza » 24/01/2008 12:39

crista scrie:Mona sanatate multa lui Mihai si poate nu e ceva grav ... sa ne spui ce ai facut la dr :hug: :hug: :hug: :hug:

Albinutz frumoasa casa dar ff scumpa chiria .. mare pacat ca voi nu va stabiliti intr.un loc caci sunt bani aruncati la cosul de gunoi astia de chirie ... cind dc faceati o rata macar va raminea o casa pentru mai tirziu...

Imi place cum gindesc elvetienii ... si eu sunt de parerer ca dc nu sta nimeni cu biciul (amenda) linga tine din proprie initiativa nu face nimeni nimic oricit de educat ar fii ...

Multam Crista!
O sa ne luam si un apartament in Ro probabil si o sa avem si locul nostru.Dar muncind in Elvetia iti si poti pemite o rata ,un trai si un concediu decent.

Adevarul e ca am multe de invatat de la elvetieni si numai lucruri bune.

albinuzza
Bucatar

:0

Mesajde albinuzza » 24/01/2008 12:45

Mona S P scrie:Albinuzza :hug: , stai intr-o zona plina de verdeata, foarte frumos :) se vede cat de ingrijit si curat este spatiul verde...
imi pare rau de amenda primita :( , si la noi este aceasta regula cu centura de siguranta...cat se respecta , cat nu, asta depinde de educatia fiecaruia din noi...

am nevoie de mai mulate cesti de :cafea: ...azi-noapte nu am prea dormit...lui Mihai i-a fost rau :( ..a racit , a facut si febra..offfff...dupa amiaza ma duc cu el la medic, am facut programare, sa vedem ce-mi spune...

o zi buna in continuare :hug: :flower:

OOO Mona!
Imi pare rau!Sa va dea Dumnezeu sanatate sa ai grija sa nu racesti si tu!
Astept vesti!Numai bine :hug: :hug:

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 24/01/2008 12:48

Înapoi la “Zona libera”