Cafeneaua ( 62)

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 01/03/2014 09:10

Danieluta scrie:
pupi scrie:Dani, tu poti deschide clipul trimis de Anto??? :hug:

Nu... :cry:

Am pus link-ul din nou (sper sa functioneze) - INDILA - ”Dernière Danse”:

http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 01/03/2014 09:16

...tot nu se vede,scrie ca "the uploader has not made this video available in your country"... :cry: :cry: :cry:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 01/03/2014 09:25

Noi astazi am fost la parintii mei. Antonel a dus flori si martisor mamei. :) Ne-au asteptat in strada de nerabdare si imi dadeam seama ca mama este profund emotionata cand il vedea pe Antonel mergand spre ea cu buchetul de flori (avea intr-o manuta florile si in alta martisorul). :)

Dani astazi avem o cafeluta atat de frumoasa (se simte primavara si la cafenea). :hug:

Pupi sper sa aveti zile cu mult soare si o primavara calda... :hug:

Claudia, Bia, Nico, Lucia, Mara, Dana :hug:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 01/03/2014 09:28

Danieluta scrie:...tot nu se vede,scrie ca "the uploader has not made this video available in your country"... :cry: :cry: :cry:

:( Este o melodie atat de frumoasa... Se scrie despre ea ca este revelatia muzicala a momentului... :vis: Incearca sa cauti pe You Tube videoclipul INDILA - Dernière Danse.

:hug:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 01/03/2014 09:55

Am sa-l caut pe YouTube... :wink:

:hug: :hug: :hug:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 01/03/2014 11:37

Anto., am sa caut si eu pe you tube melodia asta :) ...Mi-am imaginat faza cu Antonel si mama ta, cu ochii mintii il vedeam cu florile si martisorul in manute....doamne cat pot fi de scumpi copilasii la varsta asta si cat sant de nevinovati, cat este de minunata lumea lor si ce minunata reusesc sa faca lumea noastra.
La noi doar ieri a fost o zi frumoasa , de azi iar au inceput ploile si frigul...primavara asta nu mai vrea nici cum sa apara, mereu ne ademeneste si dupa aia ne lasa cu buzele umflate....la multi ani de 1 Martie, o primavara fericita va doresc
:hug: :hug: :pup: :pup:

Dani, am venit si eu la cafenea...cam tarziu dar am fost plecata....mi-am cumparat doua oale de fonta emailate cu doar 18 dolari ambele :o :o :o ....am ramas socvata cand am vazut pretul la ele.....acuma sant la spalat , le pozez cand se racesc si le postez....sant asa de bucuroasa pentru ele....mai am una dar aia e mareee , astea doua sant mai mititele si tare dragalase :D ...La multi ani de 1 Martie si o primavara fericita va doresc :hug: :hug: :pup:

Claudia, Mara, Bia, Lucia, Roxana, Nioco, Crista, va doresc la toate o primavara fericita, La Multi Ani de 1 Martie :hug: :hug: :pup: :pup:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 02/03/2014 01:45

pupi scrie:Dani, am venit si eu la cafenea...cam tarziu dar am fost plecata....mi-am cumparat doua oale de fonta emailate cu doar 18 dolari ambele :o :o :o ....am ramas socvata cand am vazut pretul la ele.....acuma sant la spalat , le pozez cand se racesc si le postez....sant asa de bucuroasa pentru ele....mai am una dar aia e mareee , astea doua sant mai mititele si tare dragalase :D ...La multi ani de 1 Martie si o primavara fericita va doresc :hug: :hug: :pup:

Pupi,felicitari pentru "achizitii" si abea astept sa le vad in poze... :wink:

Aici ieri a plouat f. mult,cu vint puternic,dar astazi este soare si caldut afara... :peace:

Iti dorim o primavara minunata... :hug: :pup: :love:

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 02/03/2014 09:56

Buna dimineata.
Va doresc o primavara minunata, plina de speranta, alaturi de prieteni adevarati si oameni dragi!!!
Fişiere ataşate
buna_dimineata_1_martie.jpg
buna_dimineata_1_martie.jpg (93.79 KiB) Vizualizat de 1414 ori

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 02/03/2014 09:58

pupi scrie:Dani, am venit si eu la cafenea...cam tarziu dar am fost plecata....mi-am cumparat doua oale de fonta emailate cu doar 18 dolari ambele :o :o :o ....am ramas socvata cand am vazut pretul la ele.....acuma sant la spalat , le pozez cand se racesc si le postez....sant asa de bucuroasa pentru ele....mai am una dar aia e mareee , astea doua sant mai mititele si tare dragalase :D ...La multi ani de 1 Martie si o primavara fericita va doresc :hug: :hug: :pup:

Claudia, Mara, Bia, Lucia, Roxana, Nioco, Crista, va doresc la toate o primavara fericita, La Multi Ani de 1 Martie :hug: :hug: :pup: :pup:

Pupi, multumesc pentru urari.Si eu iti doresc o primavara minunata!
Felicitari pentru achizitie, super pret.
:love: :love: :love:

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 02/03/2014 10:03

Danieluta scrie:Va doresc tuturor o primavara minunata... :flower: :flower: :flower:

Multumesc Danieluta .Si eu iti doresc o primavara minunata !

Si spor la crescut rosiile! Noire de Crimee sunt cele mai gustoase rosii dintre soiurile testate de mine (si am testat vreo 20!).

:love: :love: :love:

Înapoi la “Zona libera”