ajutor!

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

achiteo
Incepator

ajutor!

Mesajde achiteo » 04/02/2009 11:21

Buna ziua, sunt noua pe acest site si am o intrebare. Cum fac sa imi editez si eu o carte de bucate, sau daca vreau sa salvez o reteta care imi place? nu ma descurc pur si simplu, am tot cautat. de obicei ma pricep dar acum nu reusesc, nu vad cum pot salva o reteta. Va rog sa ma ajutati cu informatii.

Va pup

djprometeu
Incepator

Re: ajutor!

Mesajde djprometeu » 04/02/2009 11:43

achiteo scrie:Buna ziua, sunt noua pe acest site si am o intrebare. Cum fac sa imi editez si eu o carte de bucate, sau daca vreau sa salvez o reteta care imi place? nu ma descurc pur si simplu, am tot cautat. de obicei ma pricep dar acum nu reusesc, nu vad cum pot salva o reteta. Va rog sa ma ajutati cu informatii.

Va pup

cand vizualizezi o reteta si iti place in partea dreapta ai o casuta galbena unde ai optiunea "ADAUGA IN CARTEA DE BUCATE". Apesi pe aceasta optiune si reteta iti este salvata in cartea de bucate personala.
Dragostea este una dintre cele mai puternice pasiuni pentru ca ataca in aceeasi timp capul , inima si simturile!

achiteo
Incepator

Re: ajutor!

Mesajde achiteo » 04/02/2009 01:57

cand vizualizezi o reteta si iti place in partea dreapta ai o casuta galbena unde ai optiunea "ADAUGA IN CARTEA DE BUCATE". Apesi pe aceasta optiune si reteta iti este salvata in cartea de bucate personala.[/quote]

Nu vreau sa par prostuta, dar chiar nu gasesc unde sa scrie asa ceva? se poate sa nu imi apara? doar ma gandeam ca asa ceva trebuie sa fie...si ma uit ca proasta...dar nu vad! Oi fi setat eu ceva gresit la profil?

achiteo
Incepator

Mesajde achiteo » 04/02/2009 02:01

am gasit...dar vad ca nu la toate retetele este valabil. vroiam sa salvez ceva de pe prima pagina, ciupercile umplute....ma prind eu pana la urma care e treaba. Multumesc djprometeu.

djprometeu
Incepator

Mesajde djprometeu » 04/02/2009 02:02

trebuie sa intrii pe reteta propriu zisa detaliata numai acolo ai aceasta optiune
Dragostea este una dintre cele mai puternice pasiuni pentru ca ataca in aceeasi timp capul , inima si simturile!

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”