AJUTOR............

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

dadiana
Incepator

AJUTOR............

Mesajde dadiana » 10/01/2009 02:36

AM INCERCAT SA PUN O RETETA PE FORUM SI M-AM PIERDUT IN STIINTA.DE CE? CAND DAU CREAZA UN SUBIECT IMI APAR MAI MULTE LUCRURI,CA DE EX:
TITLUL MESAJULUI(AICI PUN NUMELE RETETEI?),
CORPUL MESAJULUI(AICI SCRIU RETETA),
IAR LA FORMULAR DE ADAUGARE ESTE NUME FISIER SI COMENTARII,DAR NU STIU CE TREBUIE SA FAC
MA POTETI AJUTA VA ROG :rugaciune: :pup:
dadiana

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Re: AJUTOR............

Mesajde Leila » 10/01/2009 03:16

dadiana scrie:AM INCERCAT SA PUN O RETETA PE FORUM SI M-AM PIERDUT IN STIINTA.DE CE? CAND DAU CREAZA UN SUBIECT IMI APAR MAI MULTE LUCRURI,CA DE EX:
TITLUL MESAJULUI(AICI PUN NUMELE RETETEI?),
CORPUL MESAJULUI(AICI SCRIU RETETA),
IAR LA FORMULAR DE ADAUGARE ESTE NUME FISIER SI COMENTARII,DAR NU STIU CE TREBUIE SA FAC
MA POTETI AJUTA VA ROG :rugaciune: :pup:

La nume fisier , in dreapta ai un butonas Browse :wink: , dai clik pe el si din calculatorul tau incarci pozele aferente retetei . Dupa ce ai selectat poza care vrei sa o incarci dai clik pe butonasul "adauga atasament" . Poza e incarcata , daca mai doresti sa atasezi si o alta poza , procedezi din nou ca mai sus .
ATENTIE pentru ca pozele sa iti apara in ordinea prepararii trebuie sa incarci mai intai POZA CU PRODUSUL FINAL si apoi mergi in ordine inversa cu restul pozelor , concluzie , cand incarci pozele incepi de la coada la cap
Acu ca ai terminat de incarcat toate pozele apesi pe butonasul Trimite , si reteta impreuna cu imaginile atasate vor aparea la sectiunea unde ai deschis subiectul .

Sper ca am fost destul de explicita si vei reusi :pup: :hug: :flower:

Si.... bine ai venit Dadiana :hug:

dadiana
Incepator

multumesc

Mesajde dadiana » 10/01/2009 03:38

multumesc mult :flower: :pup: .am reusit. :party: :party: :party: :pup: :hug: :hug:
dadiana

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 10/01/2009 04:48

:) :D ma bucur =D> =D> =D>

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”