Branzata cu Clatite Negre

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 11/12/2011 03:37

antoniah scrie:Foarte frumoase, sigur delicioase! =D>

Multumesc antoniah :hug:

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 11/12/2011 03:40

Thea, Adana, va multumsc si voua. Sunteti dragute, ca de obicei, dragele mele :master: :master: :master:

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 11/12/2011 03:56

yaya6 scrie:o idee de milioane!!!! =D> =D> =D> =D>

Yaya draga, nu-i de milioane ideea, dar e a mea 8) - nu am mai vazut-o pe nicaieri si mi-a venit ad-hoc, golind frigiderul :paguba:

Se tot spune ca nimic nu se mai poate inventa in materie de retete: gresit! Prajiturelele "scoica" le-am inventat eu vazand cat de bine se potrivesc cele doua tavi de madelene una'n'tr-alta.

Abia dupa ce le-am facut (ca mare imi era nerabdarea :roll: ) am cautat pe net si nicaieri nu le-am gasit. Acum, nici eu nu sunt din cale-afara de internauta, dar, cat de cat am cautat si nu am gasit.

Deci: se mai poate inventa cate-o reteta pe ici pe colo :peace:

Multumesc de aprecieri :master: :master: :master: (la cat esti tu de mestera ar trebui sa umplu randul cu 'Hello Master' dar ma abtin :hug: )

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 13/12/2011 01:53

pupi scrie:Eu tot las mesaje la Adi prin toate locurile , poate poate ne pune mai multe emoticoane....acuma ce as mai fi umplut pagina cu " am picat pe spate' " inghit in sec" "topait de bucurie" =D> =D> :master: :master: :buuun: :buuun: :roll: :roll: si uite asa as putea continua lista lor....as mai adauga si un micut bucatar acolo .....Iulia, chiar m-ai dat pe spate cu idea asta.....nu te dezminti, mereu cu ceva nou, super inventiv, bun , de efect, combinatie de gusturi mesera, tumna pe gustul meu :master: :master: :master: , ma mai plec inca odata in fata ta si fug la treaba :hug: :hug:

Pupi, :blushing: :blushing: :blushing:

yaya6
Bucatar de elita

Mesajde yaya6 » 13/12/2011 03:00

iuliajewel scrie:
yaya6 scrie:o idee de milioane!!!! =D> =D> =D> =D>

Yaya draga, nu-i de milioane ideea, dar e a mea 8) - nu am mai vazut-o pe nicaieri si mi-a venit ad-hoc, golind frigiderul :paguba:

Se tot spune ca nimic nu se mai poate inventa in materie de retete: gresit! Prajiturelele "scoica" le-am inventat eu vazand cat de bine se potrivesc cele doua tavi de madelene una'n'tr-alta.

Abia dupa ce le-am facut (ca mare imi era nerabdarea :roll: ) am cautat pe net si nicaieri nu le-am gasit. Acum, nici eu nu sunt din cale-afara de internauta, dar, cat de cat am cautat si nu am gasit.

Deci: se mai poate inventa cate-o reteta pe ici pe colo :peace:

Multumesc de aprecieri :master: :master: :master: (la cat esti tu de mestera ar trebui sa umplu randul cu 'Hello Master' dar ma abtin :hug: )

:hug: :hug: :love: :love: :flower: :flower: :hug: :hug:

dariamih
Incepator

Mesajde dariamih » 14/12/2011 11:35

100% sunt delicioase.:)

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”