Placinta cu varza

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 26/11/2011 01:09

iuliajewel scrie:Ehei, am facut placinta cu varza :roll: :roll: :roll:

Buuuuunaaaa de buna fata draga, ma bucur ca am indraznit! Da' mananci de nu mai poti, asta e chestia nasoala :x

Bravo =D> =D> =D> felicitari inca odata :flower: :flower: :flower:

Ma bucur foarte mult ca ti-a placut :hug: :pup: :flower:
Imi place foarte mult modul cum ai taiat morcovul :idea: si ai aranjat in farfurie , ti-a iesit o placinta =D> =D> =D>
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Imi place sa gatesc...
Imagine

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 26/11/2011 07:16

Super...o placinta originala ! :roll: O specie de mamaliga :idea: cu varza...kaiser ..cum sa nu fie buna! :buuun: :hug:

dariamih
Incepator

Mesajde dariamih » 02/12/2011 11:11

Interesanta reteta pentru placinta cu varza. Nu stiam ca exista o asemenea placinta. Multumim.:)

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 03/12/2011 08:21

Vai, vai , vai de capul meu....ce bunatate pe aici.....mamaliga, varza, sunca....toate la un loc....nebunie....uita asa maresc iar lista :D ....Dana =D> =D> =D> :hug: :hug:

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”