Paste cu chiftelute - Doamna si Vagabondul

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Gabriella
Bucatar in devenire

Mesajde Gabriella » 25/02/2014 07:50

In neamul lui C. chifetelele cu sos si paste e consumat ca fel unic , adica totul intr-o farfurie.

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 26/02/2014 07:20

ca de obicei nu-s doua case in care sa se gateasca la fel :-) or fi avut neamuri emigrate =)) =)) =))

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 26/02/2014 10:29

Meatballs and spaghetti....aici peste tot unde mergi vezi combinatia asta , in fel si chip cu enspe mii de retete si retetute.....astia de aici sant pe primul loc la mancat spaghete cu chiftele. Aici se fac mai maruntele uneori chiar foarte, foarte marunte...astea sant preferatele lui Maxy :D

lucia_bp
campion la gatit
campion  la gatit

Mesajde lucia_bp » 27/02/2014 12:42

Buna idee mi-ai dat :pup: :pup: :pup: Ne plac chiftelutele cu sos si am deja si garnitura la ele...Le pregatesc fix cu paste folosite de tine :peace: ...sunt si la noi si-mi place mult cum arata =D> =D> =D>

:hug: :hug: :hug:
"Un gram de practica valoreaza cat o tona de teorie.
Iar un graunte de imaginatie face mai mult decat un car de practica"
-Legea lui Bookev-

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”