Iepure a la Liguria

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

inna_tina
Bucatar

Mesajde inna_tina » 10/02/2014 01:46

nicoleta64 scrie:Ce bun trebuie sa fie ! :buuun: Imi place reteta cu ce ingrediente are prin ea...vreau sa o fac si eu. :hug: :flower:

crista scrie:trebuie intii sa-mi fac curaj sa.l cumpar pe iepurila =)) =)) =))

..tu si cu sotul meu ...va luati de mana....:D
    ...de exemplu...el acasa nu vrea sa manance dar la altii da...nu il inteleg.. :x
    ...eu voi cumpara si fac doar pt.mine... :lol:

Eu nu mananc acasa gogosi, clatite, din astea pt ca ma simt rau de al ele dar daca merg la cinev mananc pana mi se face rau vb aia =)) asa ca il inteleg pe sotul tau!!! :D
Sper sa l incerci si sa mi spui dupa aceea parerea!!! :hug: :pup:
Tina Chl

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 10/02/2014 08:24

Cred ca a fost foarte gustos. Nu prea ma pricep eu la vinuri (chiar si in mancare folosesc rar) dar culoarea vinului tau este foarte frumoasa iar fotografiile de asemenea. :hug: :pup: :flower:

biaskitchen
Bucatar de elita

Re: Iepure a la Liguria

Mesajde biaskitchen » 15/02/2014 08:46

Felicitari Inna!
O bunatate sanatoasa.Carnea de iepure este dietetica si are un nivel de colesterol mai mic chiar si decat carnea de pui sau de curcan.

=D> :master: =D>

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”