Cozonacei de post

Esti ahtiata dupa dulciuri? Cunosti retete de prajituri, inghetate, torturi, dulciuri care iti pun in pericol greutatea dar care merita sa-ti asumi riscul a doua – trei kilograme in plus pentru a le manca? Aceasta sectiune este rezervata pentru retete de Dulciuri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 29/03/2012 06:01

:) Chiar daca e de post si nu contine oua si celelalte ingrediente ca la cozonacul clasic a iesit foarte pufos :)

=D> =D> =D>

Antoniah, in post poti folosi si frisca de soia care este foarte buna si nu are nici un gust .Eu o folosesc pe cea de la Grano Vita si sunt foarte multumita de ea :flower:

yaya6
Bucatar de elita

Mesajde yaya6 » 30/03/2012 09:37

Leila scrie::) Chiar daca e de post si nu contine oua si celelalte ingrediente ca la cozonacul clasic a iesit foarte pufos :)

=D> =D> =D>

Antoniah, in post poti folosi si frisca de soia care este foarte buna si nu are nici un gust .Eu o folosesc pe cea de la Grano Vita si sunt foarte multumita de ea :flower:

dimineata la ceai sau lapte a fost un deliciu,leila cu toate sortimentele pe care le gasim aici nu am reusit sa gasesc inca frisca de post,toate au proteine din lapte,un alt produs greu de gasit la ei sant foile de placinta,nu le gasesc si tare as face o baclava :pup:

Înapoi la “Retete Ilustrate - Dulciuri”