Mamici si viitoare mamici insarcinate(2)

Esti proaspata mamica si nu stii ce alimentatie e ideala pentru copilul tau? Aici poti discuta cu alte mamici care au trecut sau mai trec inca prin aceleasi probleme ca si tine.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 11:52

scz elena ca am scris gresit gresesc din cauza ca scriu repede nu pt ca nu stiu sa scriu sau sa vorbesc bine romana

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 12:01

pmk ms frumos pt vorbe :pup:

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 22/10/2009 12:13

nicolkiss scrie:fetele care nu ma cred nu imi mai raspundeti doar asa de forma nu vb daca nu ati fost langa mine acolo cand am fost la control si daca ma plang nu stiu cu ce te deranjeaza pe tn nai fost niciodata speriata sau nu avem voie sa fim speriata nam avut ciclu peste sarcina si nici nam gresit data asa ca nu mai vb nu iti convine ce scriu nu mai raspunde doar ca sa enervezi sau sa speri mai mult pe altiii eu la toate ecografiile care leamm facut ecograful mia zis ce si cum uite ca de data asta nu mia zis nimeni nimmik si doar ca nu e pregatit cuvant spus de doc nu ma contrazic singura mai citeste o data de trei daca nai inteles sau nu vrei sa intelegi mai bn lasama cu raspunsurile tale ca mai rau imi faci okkkkkkkkkkkkkkkk roxy ms pt incurajari

ADEVARUL DOARE UNEORI !!!

Nu iti fac nici un rau , incearca sa revii cu picioarele pe pamant. Nu te mai lamenta ! Trebuia sa te gandesti inainte sa fi ramas insarcinata la consecitele ce vor urma .

Toate cele bune .
Iti doresc nastere usoara si multa sanatate .

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 12:20

da bn ms frumos oricum

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 12:22

eu una iam cerut scuze lui elena nu tie asa ca nu inteleg de ce ai ai raspuns dar ma rog eu una nu iti ai raspund la mesaje

elena.elena
Bucatar Sef

Mesajde elena.elena » 22/10/2009 02:39

Nicol, ai credit din partea mea si te rog nu te mai stresa atat ca i faci rau lui bb! :rusine:

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 02:56

ok ms frumos :pup:

melianda
Bucatar de elita

Mesajde melianda » 22/10/2009 03:36

thea scrie:Off....cate probleme fetelor :o
Nikol ... pentru linistea ta poti merge mai des la dr.; eu in ultimele 2 saptamani de sarcina mi-am dorit sa merg zilnic la Echo :x( de 2 ori pe saptamana am mers desigur :wink: ) ... desi stiam exact data probabila a nasterii, in fiecare dimineata ma trezeam la ora 4 din cauza stresului.

Alina... in legatura cu votarea, multumim :pup: , multumesc tuturor fetelor care au votat pe Andrei.
Votarea participanţilor înscrişi la concurs s-a reluat începând de ieri , deoarece s-au constatat încălcări flagrante ale sistemului de votare la unii dintre participanţi .
multumi pt vot . :flower: ]

Danuka ? oare ce face :?: :?: :?:

Danuka a nascut prin cezariana pe 16 o fetita sanatoasa :) sunt bine amandoua :)
p.s. am votat si eu , succes mult :flower:

roxy14
Bucatar

Mesajde roxy14 » 22/10/2009 07:06

elena.elena scrie:Saraca orotgrafie si limba romana, o doare tare ... :rusine:

Uneori nu_mi vine sa cred ca se fac astfel de comentarii...
saraca limba romana ...NU!!!
ci ca se discuta despre alta tema aici sia cum veniti cu altele....daca tot ati intrat in discutie ..rasp in ce ne bagam nu lovim si noi pe unde se poate...NU_MI SA CRED....
lumea e rea ? sau mi se pare mie....nu va place sa va spun asta ...sunt sigura...dar nu faceti acelasi lucru la altul...nu stiu parca va place sa vb .si sa vb. (spun asta in general)
dar ce a_ti spus aaaa vad ca ii spune toate lumea de toate si hai sa_i dau si eu pe unde pot....de cum scrie!!!! :rusine:
Eu una am putin respect de lume...n_as putea lasa un astfel de mesaj si sa plec...nu stiu ,m_ar costa mult ....(acum in cazul astra da :va raspund)
Dar a_ti vazut de unde este ,unde louieste,cum o chema (atat)
si cati ani are ...caci eu vad profilul ei si nu mi s epare nici o lipsa de ortografie sau ar parea de la tara ...sau cum vreti sa ganditi....nu stiu exista atata ^^ura^^care o folosim fara sa ne dam seama ca doare....
Eu de multe ori am scris un mesaj si cand l-am vz scris poate am vazut ca lipseste un "a" un "i" ca nu s_a scris ...
asta insemna ca nu stii sa scrii ?
nu cred ,nu?
V-as ruga sa va mai ganditi inainte de a lasa un mesaj asa aiurea.... ca daca nu o sa piarda mult forum_ul asta din cauza la pers . care nu stiu sa respecte! :flower:

nicolkiss
Incepator

Mesajde nicolkiss » 22/10/2009 07:21

:hug: :hug: :hug: :love: roxy pup

Înapoi la “Bucataria mamicilor”