tort valentine's

Esti ahtiata dupa dulciuri? Cunosti retete de prajituri, inghetate, torturi, dulciuri care iti pun in pericol greutatea dar care merita sa-ti asumi riscul a doua – trei kilograme in plus pentru a le manca? Aceasta sectiune este rezervata pentru retete de Dulciuri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 19/02/2006 12:18

"Sosul" meu drag spunea cand a vazut cum ai facut tortul daca nu cumva ti-a trecut prin cap si un gand pentru cei pofticiosi de torte cu capsuni si creme de vanilie cand ai papat din el! :buuun: :P Ii place la nebunie crema de vanilie iar capsunile la fel... is in topul preferintelor! :wink:

p.s Am rezolvat eu cu a doua poza! Stiu ca nu te superi! :pup:

kia
Moderator

Mesajde kia » 19/02/2006 01:49

:blushing: multumesc!chiar ma gindeam ca am dat-o in bara cu tortul asta ,cind am vazut ca nu este nici un comentariu fie el bun sau rau! :hug:
p.s ba m-am gindit la pofticiosi,de-aia am vrut sa ii ispitesc la o capsuna cu vanile ,de cea,mai frumoasa zi..a indragostitilor!

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 19/02/2006 12:43

te-ai gandit si la cei care tin regim? :lol:

Înapoi la “Retete Ilustrate - Dulciuri”