propunere - Hall Of Fame

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

octavian
Moderator

propunere - Hall Of Fame

Mesajde octavian » 15/09/2007 12:30

propun o noua sectiune in forum

Hall Of Fame sau varianta romaneasca

- aici vor fi mutate eventual subiectele vechi si cautate (*)

* - spre exemplu poate fi o noua categorie in forum cu sectiuni separate: Concurs RC, Retete in imagini, etc.

voi reveni ... cu completari

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 16/09/2007 10:38

Octavian - nu cred ca e o solutie sa mutam topicuri din alte discutii - eventual putem sa facem un fel de rezumate - sau trimiteri spre ele.

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 16/09/2007 12:12

Subiectul asta ..
http://www.reteteculinare.ro/forum/view ... _ilustrate

adus la zi si incercat sa il tinem la zi ( se poate ca doar sunt destui moderatori care ar putea da o mina de ajutor ) poate el chiar ar merita o pozitie de sine statatoare ca si capitol sau in fine la inceput..
poate ca ar tb linkurile ascunse sub cuvint / titlu ... mai "pieptanate" categoriile .. adaugat si link catre concursuri

voi ce ziceti????

octavian
Moderator

Mesajde octavian » 16/09/2007 02:50

m-am uitat un pic acolo si cred ca e mai bine sub forma aceea de cuprins

am modificat cateva linkuri si le-am dat o anumita forma mai prietenoasa ( adik ceea ce e intre [exemplu] )

intr-adevar trebuie editate (nu cred ca sunt doar 3 retete de dulciuri), grupate in niste categorii clare (html este off ca as fi facut niste legaturi interne ), etc.

in alta ordine de idei parca se vorbea odata de un meniu - in cartea de bucate sunt peste 1000 de retete si poate e timpul sa le grupam intr-un meniu al zilei pentru cei fara inspiratie ;)

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 16/09/2007 03:17

asa ,, vezi ca mai e un cuprins si la dulciuri

http://www.reteteculinare.ro/forum/view ... ulciurilor

miine mai dau si eu un ochi ...sau poate marti --- pina atunci poate mai vie cineva cu idei !!

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”