Pasca cu branza

Cunoasteti retete culinare atat de bune incat va aduc prietenii in casa la fiecare Paste sau Craciun? Sunteti rugati sa gatiti mancaruri speciale pentru aniversarile altora sau alte ocazii? Descrieti aici mancarurile care fac sarbatorile voastre mai speciale decat ale altora.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 19/04/2006 10:57

mai fetelor, incerc sa nu ma uit la pozele voastre ca atunci ravnesc si imi pare rau ca vreau sa tin post si sa ma impartasesc. Dar nu ma pot opri sa nu te felicit Nally. Arata asa de bine... Eu nu am mancat niciodata cu branza sarata, dar bunica mea nu facea branza prea dulce, asa ca noua ne-a placut mereu cu branza dulce, dar tare m-as opri si eu prin Bucuresti candva sa imi dau cu parerea, numai de curiozitate :D , ca sa stiu ce pierd.

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 22/04/2006 11:27

Roxana esti binevenita oricand si tu pe la noi! :hug: Numa anunta din timp sa o pot pregai asa cum se cuvine! :wink:

:pup:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

Simosymo
Incepator

retete

Mesajde Simosymo » 22/04/2006 09:17

Cred ca e super buna pasca ta Nally. Imi place ce am vazut aici. =D>
Paste fericit!

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 22/04/2006 11:40

Nally, anul asta ai scapat, dar poate la primavara, cine stie...

Înapoi la “Retete pentru sarbatori”