Nunta mea!!!!!!!!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 26/05/2007 12:40

am doar 2 poze , dar eu nu sunt prin preajma....si restul de pe insula nu sunt de postat sa vada lume ce dezmat si dezordine...din pacate eu nu am stat sa vad ce poze face prietenul nostru si nu i s-a parut interesanta masa de pe insula la inceput cand era aranjata. barbatii... :x

Mona S P
Bucatar de elita

Mesajde Mona S P » 26/05/2007 12:53

inca odata iti spun ce mult imi place cum ati organizat nuntiile =D> =D> ...totul arata mult bun gust si multa atenitie la detalii..ati facut in asa fel incat fiecare invitat sa se simta "ca acasa" sa nu fie inhibat ca se afla la un eveniment asa important...deci multe, multe, felicitari =D> :flower: :flower: ...si ce-as mai putea sa-ti doresc :?: ...un bebe :wink: ..asa de frumos ca voi :pup: :hug:

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 26/05/2007 02:53

mona nu mai zi de bebe, si asa radu nu mai are rabdare si ma tot ameninta cu unul....
bunica lui radu a fost tare impresionata de restaurant, si-a regasit covata si nu mai stiu ce chestiute acolo si a apucat-o melancolia :)

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”