M-am insurat! :)

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 29/02/2012 10:40

Multumim inca o data tuturor pentru urari si felicitari :hug: :hug: :hug:

Am revenit cu poze, dupa cum am promis.

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 29/02/2012 10:59

Vai, ce surpriza :o :o :o :o :o :o :o

Adi, ai o sotie frumoasa foc, ai grija.... :P :P :P Recunosc - tie nu ti-as fi pus fatza asta, daca ma iau dupa cele ce scrii :clipocit: M-ai surprins! Tare m-ai surprins :shock:

Sa va dea Cel De Sus toate cele bune. Tare sunteti frumosi, tare meritati :hug: :hug: :hug:

elenaccc
Incepator

Mesajde elenaccc » 29/02/2012 11:00

Sunterti minunati si va sta bine impreuna! Sa aveti parte numai de bucurii in viata!

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 29/02/2012 11:05

iuliajewel scrie:Vai, ce surpriza :o :o :o :o :o :o :o

Adi, ai o sotie frumoasa foc, ai grija.... :P :P :P Recunosc - tie nu ti-as fi pus fatza asta, daca ma iau dupa cele ce scrii :clipocit: M-ai surprins! Tare m-ai surprins :shock:

Sa va dea Cel De Sus toate cele bune. Tare sunteti frumosi, tare meritati :hug: :hug: :hug:

Iulia, da' ce are fatza mea? :P :P :P :P Stiu ca-s oleaca mai botzit, da' alta mai buna n-aveam atunci...acuma arat mult mai ca Brad Pitt :P :P :P
Imagine

nicopopa
Incepator

Mesajde nicopopa » 29/02/2012 11:20

Felicitari! Sa fiti sanatosi si voiosi! Este adevarat, Adi ma gindeam ca este mai batran si cu niste burta asa, ca doar era mai in varsta :P :P :P :P :P :P =))

Sunteti niste frumosi amandoi. Sa aveti parte de toate cele bune si frumoase, Nico
:flower: :flower: :flower: :flower:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 29/02/2012 11:37

ADIIIII, =D> =D> =D> =D> bata-va norocul sa va bata din toate partile :D :hug: :hug: ca tare frumosi mai santeti.....ai o sotie sa o pui in rama....ai grija de ea.....doamne cat santeti de tinerei :vis: :vis: ....unde-i tineretea mea???.....bucurati-va unul de altul, sa va iubiti si s fiti fericiti impreuna,
sa va respectati reciproc si sa aveti incredere toata viata unul in altul :hug: :hug: :pup:

dubi_07
Bucatar in devenire

Mesajde dubi_07 » 29/02/2012 11:45

adi scrie:
iuliajewel scrie:Vai, ce surpriza :o :o :o :o :o :o :o

Iulia, da' ce are fatza mea? :P :P :P :P Stiu ca-s oleaca mai botzit, da' alta mai buna n-aveam atunci...acuma arat mult mai ca Brad Pitt :P :P :P

=)) =)) =)) =)) =)) =)) ... vaaai ce am mai ras.. mi-au dat lacrimile :P :P
adi, esti 80% cam asa cum imi imaginam... de obicei ma insel, dar cu tine am nimerit-o!
sunteti frumosi amandoi.. sa fiti fericiti si sa va intelegeti! :flower: =D> :hug:
În viață nu contează unde te afli, ci pe cine ai alături
Imagine

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 01/03/2012 12:00

Ionela, cam asta am si urmarit eu: un ras cu pofta si un relax de la omotionalitatea pozelor (altfel, cadeam in sentimentalism :bum: )

Eu, i-am pus lui Adi o fatza de BOSS - cu toate 'apanajele' unui boss. Dar uite: nu are burtica in dotare :P :P :P Ehei, e tinerel ginerica al nostru - nici nu banuiam (ca daca as fi banuit, multe as fi planuit :wink: ...)

Mai glumim si EU ca din alte parti nu prea vine gluma :sfant:

lucia_bp
campion la gatit
campion  la gatit

Mesajde lucia_bp » 01/03/2012 08:31

Va doresc din tot sufletul, inca o data " Casa de piatra " :!: , zile senine, multa, multa fericire, sanatate si sa va iubiti la fel si peste 100 de ani :!: :!: :!:

Sunteti tineri, frumosi...sa aveti grija unul de altul :!:

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
"Un gram de practica valoreaza cat o tona de teorie.
Iar un graunte de imaginatie face mai mult decat un car de practica"
-Legea lui Bookev-

yaya6
Bucatar de elita

Mesajde yaya6 » 01/03/2012 03:32

adi scrie:A fost la Iasi, de aici si emotiile cu vremea asta :P Practic ne-am tot plimbat de la Bucuresti la Iasi (cununia civila e batuta in cuie la noi - fix 10 zile de la depunerea actelor - si noi am programat-o cu 3 zile inainte) - asa ca tot ne-am fofilat printre coduri galbene/portocalii :P :lol: :hug:

casa de piatra,copii cati vreti voi,sanatosi frumosi si destepti,cat despre vreme -nu o sa uitati momentul asta niciodata,peste multi multi ani o sa tot povestiti la nepotei la nunta mea era cod portocaliu,stia toata tara ca ma insor eu,glumesc,va doresc tot binele din lume,fericire si numai bucurii, :flower: :flower: :hug: :pup: :flower: :flower: :flower:

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”