La multi ani Simona3 !!!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 01/10/2007 03:01

La multi ani! :flower:

MIHHA
Incepator

Mesajde MIHHA » 01/10/2007 04:47

LA MULTI ANI!!!!!!!!
SA FII FERICITA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII SI IMPLINIRI!!!!!! :flower:

albinuzza
Bucatar

La multi ani

Mesajde albinuzza » 01/10/2007 07:08

La multi ani,Simo!

Asteptam poze:)

Simona3
Bucatar

Mesajde Simona3 » 01/10/2007 07:53

Adi, Crista, Maria, Adry, Mona, Onna, Ioana, Mihha, Nicoleta, Stefanuta, Albinuzza si Cara, multumesc din inima de urari si ca v-ati gindit la mine astazi! Inseamna foarte mult pentru mine acest lucru!
In ce priveste pozele, nu o sa am deloc, trebuie sa va spun adevarul, noi de obicei nu facem nimic special de zilele noastre, doar de zilele copiilor, experienta de la Alinea, Chicago a fost ceva cu totul iesit din comun ( de aceea am si postat-o :) ) s-a intimplat ca eram acolo si stiam de restaurantul acela, altfel, noi sarbatorim doar in familie, un tort, poate un mic cadou ( o carte de obicei) maxim un restaurant pe care-l aleg copiii, nimic mai mult!
Dar cadoul cel mai frumos este atunci cind oamenii la care tii, isi aduc aminte de tine, isi iau citeva minute din timpul care este foarte pretios pentru toata lumea si se gindesc la tine, eu stiu ca asta nu este putin lucru, toata lumea este asa de ocupata, este usor sa te iei cu viata si sa uiti...

multumesc! :love: :hug: :cafea:

LORY
Bucatar de elita

Mesajde LORY » 01/10/2007 09:52

LA MULTI ANI!! :flower: :flower: :flower:
sa fii sanatoasa,fericita si iubita :party: :party:
iti doresc tot binele din lume
"Prietenii sunt ingeri tacuti care ne pun pe picioare atunci cand aripile noastre uita cum sa zboare."

Bucataresele Vesele

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 01/10/2007 09:53

La Multi Ani ! si multa sanatate alaturi de cei dragi .
Fişiere ataşate
Poza4_thumb.JPG
Poza4_thumb.JPG (18.36 KiB) Vizualizat de 1765 ori

Simona3
Bucatar

Mesajde Simona3 » 02/10/2007 12:46

Lory si Leila, multumesc din suflet ca v-ati gindit la mine!
Si multumesc pentru toate florile, fluturii si frumusetile de poze ce le-ati trimis!
Simona

thea
Bucatar de elita

Mesajde thea » 02/10/2007 11:44

Simona draga iti dedic aceasta melodie care sper din tot sufletul sa-ti placa - LA MULTI ANI !!! http://www.youtube.com/watch?v=BXvgZVkBdAk

Simona3
Bucatar

Mesajde Simona3 » 03/10/2007 01:03

Thea m-ai dat gata cu cadoul tau! Angela Similea, ce surpriza placuta!!
Si ca sa nu existe nici un dubiu, va spun cum am petrecut de ziua mea: Am avut 3 fetite de 4 si 5 ani la joaca pentru 3 ore, apoi am mers sa ii colectez pe cei mari de la liceu, la prinz a venit o prietena impromptu cu un tort de ciocolata si mi-au cintat La Multi Ani cele trei fetite, apoi a venit Adi de la servici si am mers la Souplantation, un soi de bufet cu supe si salate care le place la copiii, apoi gata, la culcare!
Peste zi m-am delectat cu urarile voastre supesimpatice, am vorbit la telefon cu toti prietenii care si-au adus aminte de mine, din Romania, Franta, New York, San Diego, Los Angeles, a fost foarte dragut!
Cadou am primit un buchet enorm de trandafiri alb/roziu de la Adrian, cadoul real este vacanta noastra la Paris cu copii la iarna!
De la prietenele de aici am primit mici cadouri dragute: carti, ustensile de gradinarit,parfum de incapere, ceaiuri exotice, etc. Iar prietenii nostri romani mi-au factu o petrecere surpriza la ei acasa!
A fost super, cel mai mult m-a impresionat faptul ca asa multa lume si-a amintit de mine!
Cu mii de multumiri ca m-ati facut sa ma simt minunat de ziua mea,
simona

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”