La multi ani, Roxana!!!!!!!!!!!!!!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Sandra Donaghey
Bucatar in devenire

La multi ani!

Mesajde Sandra Donaghey » 16/01/2007 08:10

La multi ani ! Iti urez fericire, sanatate, iubire , impliniri si succes in tot ceea ce intreprinzi.
kiss for you

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 16/01/2007 08:54

Multumesc Sandra de urari si de tort, si chiar asa virtual. Eu am dat-o in bara cu al meu si l-am pus pe gabi sa-mi cumpere unul ca nu am mai avut timp sa o iau de la cap. ce bine mi-ar fi prins tortul asta de ziua mea :vis: .

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 17/01/2007 08:34

:hug: draga roxana, bine ca ai reaparut la timp, ca in caz contrar te trezeai cu toata trupa in LA (sa te vad atunci cum organizai treaba cu fursecurile aniversare :P ca noi nici nu eram pretentiosi la mancare: vroiam doar tot din ala din poza postata de sandra si facut de tine!!)..
povestea asta cu ziua aniversata cu doua zile inainte se intampla mereu la mine in familie si ma bucur ca ti s-a intamplat si tie la implinirea a trei decenii 8) :hug: :pup: :love:

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 17/01/2007 07:38

Eu nu recunosc ca am facut 3 decenii, m-am razgandit de cand v-am sris prima data. Cred ca am vreo 17 ani, ca la cat creier am in ultima perioada si considerand si cele doua cosuri de pe fata mea dupa ceva ciucalata, nu e nici o diferenta intre acum si cum eram in liceu. Poate numai cateva kg si cateva linii prin partile esentiale :P .
Ce mi-ar fi placut sa veniti la un fursec si o maslina cum zice Gabi, sunt convinsa ca atunci mi-ar fi iesit tortul f.f.f. bine. Dar daca nu s-a putut, de... Poate anul viitor. Ca 31 suna si mai bine decat 30.

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”