La multi ani Mona!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 13/01/2007 11:02

La multi ani cu sanatate Mona! :party:

Sa fii iubita! :love: :flower:
Fişiere ataşate
LMA Mona.jpg
LMA Mona.jpg (32.02 KiB) Vizualizat de 1718 ori
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

Mona S P
Bucatar de elita

Mesajde Mona S P » 15/01/2007 12:55

:hug: Va multumesc pentru felicitarile pe care mi le-ati facut si va doresc si eu tot atat de multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi voua !! :love: :flower:
Este o bucurie imensa sa primesti urari de bine , de la persoane pe care nu le cunosti (decat virtual) si care te apreciaza si te sarbatoresc intr-un mod cum nu se poate mai frumos ! Va iubesc :love: ,va imbratisez cu drag si doresc sa ciocnim o cupa de sampanie daca nu va este cu suparare !! :party: :party: :party:
Fişiere ataşate
SAMPANIE.jpg
SAMPANIE.jpg (19.99 KiB) Vizualizat de 1694 ori

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 15/01/2007 03:27

la fix am nimerit!Draga Monaiti doresc toate cele bune si sa ne incanti cat mai mult cu bunataturile tale!La multi ani!
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 16/01/2007 08:10

Imi pare rau de intarziere, mai ales cand tu ai fost asa de scumpa cu mine, dar mai bine si acum in al 13 ceas. LA MULTI ANI cu multe bucurii si impliniri, sa fii sanatoasa si fericita de toti cei dragi ai tai si sa fim alaturi la cat mai multe sarbatori :hug:

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”