La multi ani, Maria Mihulescu!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

Sandra Donaghey
Bucatar in devenire

La multi ani draga Maria

Mesajde Sandra Donaghey » 01/02/2007 10:23

Maria draga sa stii ca nu am uitat ca azi este ziua ta de nastere dar am ajuns tarziu acasa si vad ca internetul iar imi joaca feste.Iti doresc multa sanatate, iubire, belsug si toata fericirea din lume.Ma bucur nespus pentru vestea casatoriei si va doresc de pe acum o casnicie trainica, in care fiecare zi sa straluceasca cat mai mult pentru voi doi si iubirea sa se cimenteze adand in relatia voastra.Meriti sa fii iubita, adorata, rasfatata .
Doamne ce ma bucur pentru voi! :flower: :party:
Pupici multi ,
Sandra
Fişiere ataşate
Maria's cake.jpg
Maria's cake.jpg (33.02 KiB) Vizualizat de 1932 ori
kiss for you

maria MIHULESCU
Bucatar de elita

Mesajde maria MIHULESCU » 02/02/2007 11:28

Va multumesc mult la toate pentru urari. :master:

Asa cum v-am spus in celalalt raspuns -singuru pe care am putut sa-l trimit si nu stiu cum am reusit- am avut toata ziua probleme cu internetul. :x A fost o defectiune de la retea si nu din calculatorul meu, asa cam am crezut eu. :hug:

alexhag
Incepator

LA MULTI ANI !!!

Mesajde alexhag » 02/02/2007 11:44

La multi ani,draga mea,si Domnul sa te ajute sa ai tot ce-ti doresti!Cu drag Alexandra.
Fişiere ataşate
Maica-Domnului-cu-scene-.jpg
Maica-Domnului-cu-scene-.jpg (6.93 KiB) Vizualizat de 1921 ori
Hagianu Alexandra

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”