doresc sa fiu angajat in budapesta

Daca reprezinti o firma (restaurant, club, pensiune, etc.) care cauta personal care are legatura cu domeniul culinar puteti sa postati ofertele dumneavoastra in acest forum.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, octavian, Moderatori

andreicanae
Incepator

doresc sa fiu angajat in budapesta

Mesajde andreicanae » 02/12/2009 11:26

caut de munca ca ajutor de bucata am si diploma de bucatar dar nu pre am experienta am de cat un an de experienta caut de munca daca se poate in afara in ungaria sau budapesta

horizon
Incepator

Re: doresc sa fiu angajat in budapesta

Mesajde horizon » 20/11/2011 07:08

andreicanae scrie:caut de munca ca ajutor de bucata am si diploma de bucatar dar nu pre am experienta am de cat un an de experienta caut de munca daca se poate in afara in ungaria sau budapesta

Angajam ospatare cu cunostinte de limba Engleza la un
Coffeshop in Abu Dhbai -Emirate Arabe Unite cauta 15 ospatare doar fetele intre 20-30 de ani cu diploma si sa fi lucrat 1-2 ani. Angajarea se face cu un contract de doi ani toate contributiile platite la zi. Salariul Bu si Cazare si un Bilet de avion anual . se negociaza la interviu mai amulte .
Asteptam un semn la: aareyad@gmail.com
vorbim Romaneste si engleza

Înapoi la “Angajez bucatar / ospatar / etc.”