[Italia] Angajare bucatar in Italia

Daca reprezinti o firma (restaurant, club, pensiune, etc.) care cauta personal care are legatura cu domeniul culinar puteti sa postati ofertele dumneavoastra in acest forum.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, octavian, Moderatori

adry
Bucatar de elita

Re: [Italia] Angajare bucatar in Italia

Mesajde adry » 01/08/2009 05:34

BUNA SEARA ,

Sunt Maricela Mirza si doresc sa gasesc un bucatar care doreste sa lucreze in Italia.

Email contact: mirzamaricella@yahoo.it

Draga Andu, mesajul pe care-l vezi mai sus cu cererea de bucatar a aparut pe forum in ianuarie 2006!
Dupa parerea mea bucatarul l-au gasit deja dar tu scrie la adresa de e-mail de mai sus si cine stie?

Succes!!!

m1shu
Incepator

Mesajde m1shu » 02/11/2009 01:37

Am vazut oferta si sunt interesat ma puteti contacta la nr. de tel:0766434650.
Am mai lucrat in Italia ca sef bucatar in orasu Parma la rest.Bucharest cu specific italian si romanesc.
Vechime in domeniu:20 de ani.

Va multumesc,
Constantin Mihai

italiafood
Incepator

Mesajde italiafood » 24/12/2011 02:15

Buna ma numesc Catalin sunt bucatar/ospatar de 11 ani....momentan sunt in germania.....doresc un job ca bucatar sau ospatar in italia.....sunt tanar' experienta' rapiditate si vb 3 limbi straine eng....germ...italiana...astept un raspuns......catalin_tony25@yahoo.com

Înapoi la “Angajez bucatar / ospatar / etc.”